Громадські об'єкти: ТРЦ, вокзали

Комплексне обслуговування висотних будівель торгово-розважальних, офісних центрів та інших громадських об'єктів альпіністами

Комплексне обслуговування ТРЦ, офісних центрів та інших громадських об'єктів альпіністами

Обслуговування будівель торгово-розважальних комплексів альпіністами

Ми багато років співпрацюємо з різними торговими центрами і офісними будівлями. Висотники «Сніжного барса» вміють працювати з винятковою акуратністю і бути "невидимими" для відвідувачів центрів. Також ми використовуємо індивідуальний підхід, до планування робіт відповідно режиму роботи громадського комплексу із забезпеченням усіх необхідних норм безпеки.

Монтаж і демонтаж банера і рекламних конструкцій на висоті

Зовнішня реклама - це імідж компанії. І тому так важлива установка реклами саме в тому місці, де це найбільш актуально для бізнесу. Наші альпіністи просто незамінні там, де доступ технічних засобів ускладнений або просто неможливий. Завдяки великому досвіду альпіністів-висотників компанії «Сніжний Барс» монтаж і демонтаж реклами здійснюється швидко, якісно і надійно. До того ж, в залежності від обставин, установка рекламних конструкцій можлива в нічний час. Монтаж рекламних конструкцій зі «Сніжним Барсом» - це завжди висока якість кріплення, ідеально вивірений кут нахилу, бездоганна підсвічування і оперативність!

Клінінгові послуги: миття скляних фасадів, очищення дахів

Ми виконуємо миття вікон і фасадів, вітрин, а також очищення поверхонь і складних конструктивних елементів на будь-якій висоті. Всі роботи проводяться досвідченими альпіністами. Миття вікон здійснюється з використанням сучасних засобів. Ми гарантуємо Вам, що миття вітрини і фасадної поверхні буде здійснено в найкоротші терміни, без порушення встановленого розкладу роботи Вашого комплексу.

Миття вікон та фасадів

Монтаж і обслуговування фасадної електрики і святкової ілюмінації

Промислові альпіністи компанії «Сніжний Барс» готові допомогти в монтажі нестандартних світлових конструкцій. Монтаж можливий на фасадах і дахах будівель, білбордах, над дорогами. Тобто всюди, де для цього є відповідні площі і опори. Ви можете проявити креатив в рекламі або святковому оформленні вашого торгового центру або офісу, а досвідчені альпіністи-висотники «Сніжного Барсу» вирішать для вас завдання монтажу. Для монтажу світлових конструкцій в нашій команді є альпіністи-електрики з допуском на роботи з електрикою, що дійсно дуже важливо для дотримання техніки безпеки на промислових об'єктах і об'єктах громадського користування.

Малярські роботи і захист металоконструкцій від корозії

Громадські заклади вимагають своєчасного ремонту, і надійного антикорозійного захисту несучих металевих і бетонних конструкцій. Адже крім естетичного вигляду, якого вимагають відвідувачі комплексу, він повинен відповідати всім вимогам норм безпеки. Кваліфікація наших фахівців і технології дозволяють виконувати малярні роботи в найкоротші терміни, що дуже важливо, як у випадку ремонту приміщень, так при введенні нової будівлі в експлуатацію.

Очищення дахів від снігу та льоду

Своєчасне видалення бурульок, очищення покрівельної поверхні і водостоків забезпечують безпеку Ваших бізнес-партнерів і співробітників офісів, випадкових перехожих і покупців в торгових комплексах, сіті-моллах. Також це заходи збереження основних інфраструктурних систем і ключових елементів конструкції. Фахівці компанії «Сніжний Барс» приділяють особливу увагу опрацюванню безпечного плану очистки даху і формування індивідуального підходу до реалізації кожного проекту. Очищення даху від снігу взимку, проводиться переважно в світлий час доби. Однак досвід і кваліфікація наших альпіністів дозволяють проводити ці роботи і вночі, що особливо актуально для торгових центрів.

Типи об'єктів

Шляхопроводи, мости і естакадиЕлектростанції: ГЕС, ТЕС, АЕСТРЦ, громадські об'єктиРезервуари для рідинМостові, козлові краниЕлеватори, промислові цехи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність