Нанесення спеціальних покриттів

Гідроізоляція покрівлі і резервуарів, безповітряне нанесення двокомпонентних поліуретанових, епоксидних покриттів, обробка альпіністами будівельних конструкцій і силосів рідкої гумою та іншими матеріалами високої в'язкості.

Нанесення антикорозійних покриттів по Україні

Безповітряне фарбування, нанесення спеціальних покриттів верхолазами

Компанія Сніжний Барс - це команда кваліфікованих альпіністів. У розпорядженні яких сучасне обладнання для механізації процесів нанесення різних антикорозійних і інших систем покриттів. Наприклад, фарбувальні станції від світових технологічних брендів Graco, Titan і Wagner. Наші верхолази завжди виконають поставлені завдання найкращим чином. Тому, якщо вам потрібен якісний результат - ви звернулися за адресою.

Внутрішнє оздоблення та гідроізоляція приміщень

Майже кожен вид поверхні вимагає певного виду захисту. Будь-то підлога, стіни або дах. Шпаклівка, наприклад, крім своєї основної функції (заповнення нерівностей, закладення стиків або швів) має і декоративне значення. Погодьтеся, набагато приємніше знаходитися в теплому і просторому приміщенні, з рівними стінами і приємним кольоровим оформленням. Нанесення фінішної шпаклівки нашими майстрами проводиться механізованим способом. Апарат гідропоршневого типу розпорошує матеріал на стіни або стелю. Крім того, технологія безповітряного нанесення фарби дає ідеально рівномірне декоративне покриття. Внутрішні малярні роботи і верхолазні роботи з нанесення захисних покриттів наші фахівці проводять саме цим методом.

Безповітряне нанесення покриттів промальпіністами

Крім внутрішньої обробки, такох дуже важливим є зовнішній захист будівель і споруд. Якщо він не в ідеальному стані - ми можемо це змінити. В спектр наших послуг входить герметизація даху рідкої гумою і нанесення інших спеціальних захисних покриттів. Наші фахівці мають досвід роботи в специфічних умовах різних промислових підприємств. З використанням сучасних матеріалів високої в'язкості. У тому числі двокомпонентним епоксидними покриттями, які не допускають додавання розріджувачів, для зменшення в'язкості. Такі покриття захищають споруди від руйнівного впливу особливо агресивного середовища, і часто застосовуються на харчових виробництвах, в т.ч для поверхонь силосів і резервуарів, де до лакофарбових матеріалів існують особливі вимоги.

Але не тільки сам спеціалізований матеріал і технологія нанесення позначаються на якості такого захисту. Підготовка поверхні перед нанесенням захисного шару - грає вирішальну роль в експлуатаційних характеристиках, довговічності і ефективності такого захисту. Якщо на поверхні залишаться частинки сміття - це призведе до появи повітряних пор та неякісного зчеплення матеріалів з основою. Тому для нас дуже важливо виконати кожен етап своєї роботи професійно і ефективно.

Нанесение специальных покрытий и вязких материалов

Перелік послуг з нанесення спеціальних покриттів:

  • внутрішні малярні роботи: механізоване нанесення фінішної шпаклівки, грунтовка, фарбування, підготовка стін під шпалери і фарбування;
  • герметизація покрівлі рідкої гумою;
  • герметизація перекриттів поліуретановими сполуками;
  • антикорозійний захист металоконструкцій.;
  • герметизація і обробка силосів в'язкими матеріалами.

Наші послуги доступні для громадських та офісних приміщень, паркінгів, спорткомплексів, різних виробництв і цехів, тощо. Ми можемо виконувати завдання різної складності в найкоротші терміни і без втрати якості.

Ми готові запропонувати зручні і вигідні для Вас варіанти співпраці. Для уточнення вартості робіт за Вашим технічним завданням, зверніться до наших фахівців. Наші консультанти завжди нададуть вам всю необхідну інформацію.

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність