Резервуари для рідин

Фарбування альпіністами резервуарів для паливно-мастильних матеріалів і мінеральних добрив, харчових ємностей і водонапірних веж

Фото фарбування резервуарів для рідин промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Антикорозійні покриття для захисту металу від агресивного середовища

Вперше захист від корозії металів була згадана в працях Геродота (V століття до н.е.). За дві з половиною тисячі років хіміки розробили безліч способів, але найбільш поширеним залишається нанесення на поверхню виробу або конструкції спеціальної плівки, непроникною для води і кисню.

А що робити, якщо антикорозійний захист металу потрібна не тільки від впливу атмосферних явищ, а й від агресивних середовищ? Дуже просто: звернутися в компанію «Сніжний барс»! Команда альпіністів, оснащена необхідною технікою і володіє відповідними навичками, швидко виконає всі необхідні роботи. І це буде дійсно швидко - наші співробітники працюють в три зміни, цілодобово, сім днів на тиждень. Якщо вам важлива швидкість, роботи можуть вестися без зупинки. Якщо ж доступ до конструкцій в денний час ускладнений, ми обмежимося двома змінами, і виробництво не доведеться зупиняти ні на один день!

Як проводиться антикорозійна обробка?

Антикорозійний захист металевих конструкцій - складний процес. Навіть якщо вони експлуатуються в звичайних умовах, поверхню потрібно ретельно підготувати: провести гідроструминне очищення поверхонь, видаливши старе пошкоджене покриття, масла, пил і бруд, і тільки після цього нанести захисний шар. В такому випадку вкладені гроші будуть працювати на вас всі наступні роки - правильно оброблена поверхня успішно протистоїть ультрафіолету, вологи та інших впливів.

Але нерідко антикорозійний захист резервуарів і ємностей повинен амортизувати і більш складні фактори. Наприклад, вплив харчових кислот або інших агресивних хімічних розчинів.

Фарбування ємностей, резервуарів, бочок

Потрібне фарбування багатотонної цистерни, резервуара РВС, водонапірної башти або ємності харчового підприємства? Будь ласка! Досвід роботи в найрізноманітніших умовах і різними матеріалами (в т.ч. нанесення спеціальних покриттів/) дозволяє гарантувати: все буде зроблено по вищому розряду.

Чому фарбування резервуарів виконують саме альпіністи?

Маляр-альпініст в багатьох випадках абсолютно незамінний. Часто, до зовнішніх поверхонь резервуара не підступитися з лісів або тури, через округлу форму ємності. Тому, фарбування і антикор роботи на резервуарах найчастіше виконуються «з мотузок». Спеціальне спорядження та досвід дозволяють нашим співробітникам успішно працювати там, де обмежений доступ до зони фарбування. При цьому послуги альпіністів набагато дешевше, ніж експлуатація складної техніки, що забезпечує підйом робітників на потрібну висоту. Якої б складності не були конструкції, що підлягають фарбуванню, і де б вони не розташовувалися, ми зможемо розробити ефективний варіант нанесення антикорозійного покриття. Зателефонуйте в «Сніжний барс» - і ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни!

Типи об'єктів

Шляхопроводи, мости і естакадиЕлектростанції: ГЕС, ТЕС, АЕСТРЦ, громадські об'єктиРезервуари для рідинМостові, козлові краниЕлеватори, промислові цехи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність