Клінінгові роботи

Клінінгові верхолазні роботи для офісних і торгових комплексів, комерційних будівель. Миття вікон, гідроструйне очищення фасадів та дахів альпіністами.

Фото мийки скляних фасадів промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Клінінгові роботи, очищення фасадів альпіністами

Фасад - візитна картка будівлі, її «обличчя». За її зовнішнім виглядом оцінюється і весь комплекс в цілому.

Нажаль, яскраві кольори і елегантні декоративні елементи оформлення блякнуть з часом. Крім того, вони збирають на своїй поверхні пил, бруд та сміття. В умовах великого міста ця проблема стає все більш актуальною.

Але фахівцям компанії «Сніжний Барс» вона по плечу.

До ваших послуг:

 • миття вікон і фасадів;
 • миття вітрин;
 • очищення поверхонь і складних конструктивних елементів на будь-якій висоті.

Всі роботи виконують досвідчені альпіністи. Миття вікон здійснюється з використанням сучасних засобів і технологій.

Миття скляного фасаду Вінниця

Миття вітрин, вікон і фасадів. тонкощі процесу

Правильно підібраний інструмент, хімічні засоби і грамотно складений план виконання клінінгових робіт на висоті - це вже 90% результату. Фахівці "Сніжного барса" планують проведення верхолазних робіт, з огляду на всі фактори, такі як графік роботи комплексу, активний трафік пішоходів і транспорту в зоні виконання робіт та інші нюанси. Миття вікон, фасадів та скляних поверхонь - не виняток.

Процес очищення скляних фасадів та вікон верхолазами:

 • Підготовка до верхолазних робіт. Особливого підходу вимагає мийка будівель альпіністами, в зонах постійного потоку відвідувачів і скупчення транспорту. При організації клінінгових та інших висотних робіт у міських умовах, ми особливу увагу приділяємо безпеці і часто, виконуємо роботи з миття фасадів в нічний час. Це дозволяє виконати роботи, не завдаючи дискомфорту відвідувачам і співробітникам комплексу.
 • Очистка скла та інших поверхонь. По всій площі, за допомогою спеціального ворсового шкребка або піногенератора, наноситься очисний засіб. Він розчиняє частинки міської кіптяви і солей, змішуючи їх з водою і піною. Для пористих поверхонь, або фасадів виробничих будівель, цей етап доповнюється гідроструменевим очищенням високого тиску.
 • Очищення фурнітури і рам. Миття вікон і фасадів передбачає мийку не тільки скляної поверхні. Допоміжні конструкції, в т.ч. вивіски, також мають потребу в чищенні. Залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, підбираються індивідуальні засоби догляду.
 • Сушка. Якісна мийка скла обов'язково передбачає видалення зайвої вологи з поверхні. Воно проводиться за допомогою гумового скребка і поглинаючих матеріалів. В іншому випадку, висихаючи «на вітрі», скло набуває неохайного вигляду.
 • Надання склу блиску з використанням спеціальних засобів. За необхідності, промисловими альпіністами «Сніжного Барса» проводиться полірування фасадних поверхонь, що надає будівлі дійсно "блискучого" вигляду.

Фото мийки скляного фасаду промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Вартість миття фасадів альпіністами

Фахівці компанії «Сніжний Барс» здійснюють миття вікон, фасадів з використанням кращих засобів і за сучасною технологією. Ми гарантуємо бездоганну очистку навіть самих «примхливих» поверхонь. Ціна таких робіт визначається в кожному випадку індивідуально. І залежить від конструктивних особливостей будівлі, ступеня забруднень і інших чинників:

 • складності конструкції. Миття фасадів дизайнерського типу і вікон з декоративним оформленням під силу тільки досвідченим професіоналам. Які не тільки нададуть блиску архітектурній композиції, а й збережуть її первозданний вигляд;
 • висоти конструкцій і ступеня складності доступу до них. Промислові альпіністи компанії «Сніжний Барс» виконують миття вікон і фасадів за допомогою спеціального спорядження. Тому, у них є можливість очищати будівлі висотою понад 40 метрів. Виходячи з проблематичності реалізації робіт, ціни формуються на відповідному рівні;
 • ступеня забруднення поверхні. Згадайте, коли в останній раз здійснювалося якісне очищення фасадів, вікон. Менш як або більше півроку тому? Залежно від цього буде визначатися вартість обслуговування. Найбільш трудомісткою частиною робіт є післяремонтне миття вікон. Ціни в даному випадку визначаються, виходячи з необхідності видалення залишків фарби, клею, цементу, піни, шпаклівки, тощо.

Шукаєте надійного підрядника, для виконання клінінгових робіт на висоті? Альпіністи компанії «Сніжний Барс» - саме ті фахівці, які Вам потрібні. Ми гарантуємо, що мийка вікон і фасаду Вашої будівлі буде здійснена в найкоротші терміни і з дотриманням всіх норм техніки безпеки і вимог охорони праці.

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність