Фарбування фасадів

Очистка та фарбування бетонних і цегляних зовнішніх стін альпіністами. Декоративне фарбування фасадів з сендвіч-панелей і металопрофілю офісних та інших комерційних будівель.

Фото Фарбування фасаду будівлі промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Очищення і фарбування фасадів будівель верхолазами

Будь-який фасад, без постійного догляду, з часом стає непривабливим. Промислові і міські забруднення, несприятливі погодні умови та інші фактори чинять негативний вплив на покриття будівель. Фарбування фасаду може відмінно вирішити цю проблему. До того ж, завдяки різноманітності кольорів фарби, ви можете легко освіжити зовнішній вигляд будь-якої будівлі. Чи то будівля головного офісу підприємства або багатоквартирний житловий комплекс.

Чому варто скористатися послугами висотників?

Промисловий альпінізм найчастіше використовується, коли доступ до певних конструкцій і елементів будівель обмежений. А застосування стандартних методів роботи проблематично. Наші висококваліфіковані промислові альпіністи легко виконають фарбування будь-яких фасадів.

Потреба в промисловому альпінізмі зростає з кожним роком. Наші майстри використовують тільки найкраще обладнання для забезпечення безпеки на сьогоднішній день. У тому числі і спеціальне альпіністське спорядження. Додатково, це дає можливість уникнути високих витрат і втрат часу на облаштування колисок або лісів. У своїй роботи ми застосовуємо великі знання і великий досвід фахівців компанії.

Наші фахівці враховують індивідуальні особливості кожного об'єкта. Крім того, ми вивчаємо найбільш відповідні оздоблювальні матеріали та покриття. Аналізуємо ступінь забруднення і місце розташування. І, тільки тоді, пропонуємо найкраще з доступних рішень.

Ми якісно і швидко виконаємо фарбувальні роботи:

  • офісних і торгових комплексів;
  • промислової будівлі (наприклад, це може бути фарбування зовнішніх стін виробничого цеху);
  • багатоквартирного житлового будинку;
  • будь-яких комерційних будівель: наприклад, бізнес-центрів, готелів або магазинів.

Маляр-верхолаз

Етапи підготовки і фарбування фасадів

очищення фасаду

Перед фарбуванням необхідно провести якісну очистку поверхонь, що фарбуються. Їх потрібно знепилити і знежирити. Якщо присутня пошкоджена стара фарба - її необхідно зняти. Часто, для цих цілей, альпіністи застосовують гідроструменевого очищення фасаду тиском 200 бар.

відновлення поверхні

Перед нанесенням лакофарбових матеріалів, потрібно перевірити будівлю на наявність пошкоджених ділянок. Якщо такі є - проводиться ремонт.

безповітряне фарбування

У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і лакофарбові системи. Це також стосується і обладнання. Наші маляра-висотники фарбують стіни за допомогою апаратів високого тиску для безповітряного нанесення. Вони рівномірно наносять покриття, не залишаючи мазків і інших дефектів.

Важливі нюанси при фарбуванні фасадів

Крім надання "свіжого вигляду" будівлі, фарбування відмінно захищає фасад від впливу зовнішнього середовища. Іноді, під шаром пилу і старої фарби важко помітити ділянки корозії або інших пошкоджень. Але, вчасно проведена дефектовка і фарбування зовнішніх стін будівлі, може запобігти більш неприємних наслідків.

Також, складною задачею є фарбування історичних об'єктів. Для проведення таких робіт, потрібно володіти відмінними навичками і великим досвідом. Адже дуже часто, облицювання таких об'єктів досить крихке. Риштування і підйомники у вузьких історичних вуличках недоречні, а будівельні люльки можуть нанести ушкоджень цінним елементам споруди. У таких випадках, очищення і фарбування фасадів проводиться «з мотузок» промисловими альпіністами.

Вартість робіт розраховується індивідуально для кожного об'єкта. Детальніше про послуги "Сніжного Барса" ви можете дізнатися у наших фахівців. Номери телефонів та електронну пошту для зв'язку з нашими висотниками легко знайти в блоці контакти. Або задайте Ваше питання, через форму зворотного зв'язку.

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність