Фарбування бетонних конструкцій

Очищення і фарбування залізобетонних конструкцій альпіністами, відновлення антикорозійного захисту фасадів, гребель, елеваторних комплексів.

Фарбування залізобетонних конструкцій

Фарбування фасадів і конструкцій на висоті

Роботи потрібно провести швидко, акуратно і з високим ступенем точності? Всі ці та багато інших переваг гарантують вам професійні альпіністи нашої компанії. Маляри-висотники працюють без будівельних лісів і спеціальної техніки. Крім того, всі роботи будуть виконані з дотриманням всіх технологічних норм. Починаючи з підготовки поверхні до безпосереднього нанесення фарби.

Адже ми розуміємо, що саме від якості підготовки поверхонь до фарбування залежить те, як довго прослужить нове лакофарбове покриття. Підготовка поверхонь це комплекс заходів, таких як: очищення від старих шарів фарби, знежирення, знепилювання, реставрації пошкоджених ділянок бетону і т.д.

У так званій «старій» частині міста послуги альпіністів будуть особливо затребувані. Компанія «Сніжний Барс» швидко і акуратно проведе фасадні роботи. Ми не використовуємо громіздку техніку, яка не дуже доречна на вузьких вулицях історичних кварталів.

Також, часто неможливо встановити риштування і люльки на діючих підприємствах. Особливо там, де в зоні виконання робіт знаходиться обладнання. Або постійний потік транспорту і людей. В такому випадку єдине рішення - це виконувати роботи "з мотузок". Тобто, методом промислового альпінізму.

Чому варто довірити малярні та інші верхолазні роботи нам?

Багаторічний досвід роботи "Сніжного Барса" показав, як важливо не тільки якісно виконані роботи. Але і дотримання термінів виконання фарбувальних робіт. Завдяки професійному обладнанню ми можемо пофарбувати величезні поверхні в мінімальні терміни. І при цьому не втрачаючи в якості. Ми працюємо апаратами безповітряного нанесення гідропоршневого типу. Які наносять покриття під тиском, не розріджуючи лакофарбові матеріали повітрям. Це обладнання дуже надійне, що дозволяє працювати, не зупиняючись на ремонт або заміну техніки. Крім того, воно забезпечує якісне рівномірне нанесення (в тому числі і "спеціальних покриттів").

Фарбування ЗБК

Наші верхолази якісно і швидко виконають малярні роботи

Створення особливого іміджу компанії, косметичний ремонт, реставрація, захист від корозії. Всі ці та багато інших завдань дозволить вирішити фарбування фасаду альпіністами. Вартість робіт залежить від багатьох факторів. Це обсяг замовлення, його складність, терміни виконання та інші особливості. Вам потрібно тільки сформулювати завдання. А його надійне виконання забезпечать фахівці «Сніжного Барса»!

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність