Електростанції: ГЕС, ТЕС, АЕС

Верхолазні роботи компанії Сніжний Барс на об'єктах Паливно-енергетичного комплексу: відновлення антикорозійного покриття і фарбування конструкцій на висоті

Фарбування греблі гідроелектростанції (ГЕС) промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс" Фото

Фарбування і ремонт антикорозійного захисту сталевих конструкцій ГЕС, ТЕС, АЕС

Нанесення антикорозійного покриття, безповітряне фарбування металоконструкцій та малярні роботи - один з основних напрямків діяльності альпіністів компанії "Сніжний Барс". На великих промислових об'єктах, таких, як електростанції, ці роботи часто виконуються верхолазами. Маляра-висотники незамінні там, де роботи виконуються на висоті більше 4-х метрів.

Фарбувальні роботи, що виконуються промисловими альпіністами:

Етапи робіт з фарбування:

Незалежно від типу об'єкта і поверхні конструкції, будь то фарбування залізобетонної греблі ГЕС, або відновлення антикорозійного покриття несучих металоконструкцій ТЕС, етапи умовно діляться на два, а саме:

Підготовка, очищення поверхні

На цьому етапі проводяться всі заходи для забезпечення надійного зчеплення ЛФМ (лакофарбових матеріалів) з поверхнею. На металоконструкціях, за необхідності, зачищаються ділянки, уражені корозією, проводиться абразивна обробка поверхонь. Обов'язково з поверхні повинні бути вилучені всі види забруднень: шари старого покриття, яке відлущується, окалина, масла і інші сторонні частинки. Ступінь підготовки поверхонь до фарбування нормується міжнародними стандартами, державними будівельними нормами, і визначається вимогами виробника конкретного матеріалу. І фахівці "Сніжного Барса" чітко дотримуються цих норм, навіть у "специфічних" і складних умовах роботи на електростанціях.

Нанесення лакофарбової системи

Як і підготовчі етапи, даний етап також вимагає використання спеціального обладнання. Якими саме методами скористатися, фахівці "Сніжного Барса" визначають в кожному конкретному випадку. Це залежить від самих виробничих умов на електростанції. Найоптимальнішим є апаратне безповітряне нанесення. Такий метод дозволяє в короткі терміни фарбувати великі обсяги, без втрати якості. Але такий спосіб не завжди можливий, через, наприклад, ризик розвіювання фарби. Здебільшого, нашим малярам-висотникам вдається обмежити робочу зону і виконати безповітряне фарбування. Однак, іноді це неможливо через технічні і екологічні умови на об'єкті. У таких випадках, наші альпіністи фарбують ручним методом.

Очищення залізобетонних конструкцій

Вартість і технологія фарбування конструкцій електростанції

Бюджет на такі верхолазні роботи визначається, виходячи з форми і складності конструкції, висоти і складності доступу до зони фарбування. Також, на вибір технологій та вартість матеріалів фарбування впливає поточний стан самих конструкцій, шо підлягають фарбуванню.

Звертайтеся до висотників "Сніжного Барса" і Ви отримаєте повну консультацію щодо технологій і матеріалів, оптимальних для Вашого підприємства.

Типи об'єктів

Шляхопроводи, мости і естакадиЕлектростанції: ГЕС, ТЕС, АЕСТРЦ, громадські об'єктиРезервуари для рідинМостові, козлові краниЕлеватори, промислові цехи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність