Внутрішні малярні роботи

Механізована шпаклівка і безповітряне фарбування офісних інтер'єрів, торгових приміщень та інших громадських і промислових об'єктів.

Фото Механізована шпаклівка. Внутрішні роботи - Сніжний Барс

Малярські роботи в найкоротші терміни

Внутрішні малярні роботи від компанії «Сніжний Барс» - це фінішна шпаклівка механізованим способом (підготовка стін під фарбування або шпалери) і безповітряне фарбування.

Команда фахівців "Сніжного барса" складається з професійних малярів і майстрів по внутрішнім роботам. Ми виконуємо роботи по шпаклівці і фарбуванню апаратним методом. Це дозволяє в рази прискорити процес без втрати якості. Наша послуга з механізованого шпаклювання доступна по всій Україні при великих обсягах (від 1000м2), і в Вінниці (від 300м2).

Перелік оздоблювальних робіт, виконуваних нашими малярами:

  • підготовка і очищення поверхні від пилу і сміття;
  • механізована шпаклівка стін під шпалери;
  • шпатлювання стін під фарбування;
  • поклейка склополотна;
  • затирка і підготовка стін до подальшої обробки;
  • грунтування;
  • безповітряне фарбування стін;
  • шпаклівка стель під фарбування;
  • безповітряне фарбування стель.

Чому варто довірити нам внутрішні роботи?

Для нас дуже важливо задовольнити всі вимоги замовника. У тому числі і естетичні. Всі процеси по внутрішній обробці строго контролюються. І з точки зору якості виконання, і для дотримання техніки безпеки.

У своїй роботі ми використовуємо тільки найкраще обладнання. Це дозволяє швидко і без огріхів впоратися з великими обсягами робіт. Основним інструментом для шпаклівки, грунтування і фарбування є апарати безповітряного нанесення гідропоршневого типу. Їх використовують для нанесення спеціальних покриттів і в'язких матеріалів. Таке облажнання дозволяє готувати стіни і стелі в найкоротші терміни (від 150м2 за день).

Фото фарбування стін, стель спеціалістами компанії "Снежный Барс"

Ретельно поставтеся до вибору ремонтної компанії. Найкращим варіантом буде та будівельна організація, яка зможе забезпечити управління всіма процесами одночасно. Майстри повинні легко усувати перехресні перешкоди і конфлікти. Крім того, завжди потрібні гарантії, що при проведенні робіт нічого не буде упущено.

Ми можемо провести первинний огляд і дати оцінку вартості вашого проекту протягом декількох днів. Більше про спектр послуг, що надаються ви можете дізнатися на нашому сайті. А обговорити ваші вимоги більш докладно, зателефонувавши (096) 555-30-92.

Якість, швидкість і надійність - наші основні принципи роботи. І ми впевнено заявляємо, що повністю їх дотримуємося. Також, наші фахівці завжди готові запропонувати зручні і вигідні вам умови для співпраці.

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність