Елеватори, промислові цехи

Висотні фарбувальні роботи для агропромислового комплексу і великих виробничих підприємств

Гідроструминне очищення і фарбування елеватора промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс" Фото

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕВАТОРНИХ КОМПЛЕКСІВ ТА ПРОМИСЛОВИХ ЦЕХІВ ПО УКРАЇНІ

Сніжний Барс більше 10 років працює в галузі промислового альпінізму. Колектив підприємства складається з професійних альпіністів, які володіють досвідом роботи до 20 років. У складі бригад працюють фахівці різних кваліфікацій в т.ч. маляра, зварювальники, і інші.

За цей час накопичено величезний досвід роботи на елеваторних і промислових комплексах, що дозволяє з упевненістю братися за роботу підвищеної складності.

Ми знаємо «як і чим» необхідно ремонтувати шви і бетонні фасади силосів, шари антикорозійного захисту металоконструкцій, осадочної камери і оцинкованих силосів. А також ми знаємо, як непросто організувати роботу в виробничих цехах, адміністративних і службових будівлях діючого підприємства без зупинок.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ ТА КВАЛІФІКАЦІЯ

Фарбувальне обладнання і професійний рівень фахівців в нашій команді дозволяють проводити роботи, при цьому звести до мінімуму призупинення виробничих процесів самого Замовника.

ПОСЛУГИ ПРОМИСЛОВИХ АЛЬПІНІСТІВ КОМПАНІЇ "СНІЖНИЙ БАРС"

Наші послуги можуть включати як комплексні роботи, так виконання окремого процесу:

 • Легка очистка металоконструкцій елеватора від забруднень гідроструменевим методом
 • Підготовка поверхні до фарбування
 • Гідроструминне очищення поверхонь апаратами високого тиску (> 250 атм.)
 • Очищення від іржі металоконструкцій за стандартами ISO 8501-1
 • Комплексний ремонт антикорозійного захисту
 • Герметизація міжпанельних швів
 • Ремонт зруйнованих поверхонь фасаду
 • Фарбування фасадів, стін, несучих конструкцій
 • Грунтування і фарбування складних металоконструкцій і вантажопідйомних кранів
 • Ремонт, фарбування, демонтаж димових труб
 • Монтаж рекламних конструкцій
 • Герметизація покрівлі з нанесенням рідкої гуми
 • Нанесення спеціальних покриттів (в т.ч. двокомпонентних поліуретанових систем)
 • Утеплення фасадів
 • Монтажно-зварювальні роботи

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО РІЗНОМАНІТНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Ми розуміємо, що виробничі умови на кожному об'єкті різні і це вимагає індивідуального підходу, не тільки до організації робіт. Але і до підбору оптимальних технологій і матеріалів.

У виборі лакофарбових матеріалів ми в першу чергу шукаємо оптимальну систему антикорозійного захисту для конкретних умов експлуатації.

Надважливо визначити яке фізико-хімічне навантаження буде на покриття. Чи буде це вплив природних факторів (таких як дощ і морське повітря, наприклад), або конструкція піддається впливу агресивного середовища (наприклад металургійні комбінати, де в цехах можуть бути в рази підвищено норми азоту і сірки).

Залежно від всіх цих факторів ми застосовуємо різні матеріали, в тому числі і покриття на поліуретановій основі, або ж інші двокомпонентні спеціальні покриття.

Ми готові виїхати до Вас на об'єкт для детального обговорення фронту робіт, і в найкоротші терміни надамо Вам детальну пропозицію по їх виконанню, відповідно до технічного завдання та виробничих умов на Вашому підприємстві.

Фарбування зернових комплексів

Важливим фактором є також наявність професійної техніки, яка в значній мірі підвищує якість роботи і дозволяє домагатися потрібних результатів в стислі терміни. За рахунок механізації більшості процесів, а також надійності фарбувальних станцій, висотники "Сніжного Барса" можуть якісно виконувати фарбувальні роботи в великих обсягах на різних за складністю і умовами об'єктах.

Все обладнання в сфері промислового альпініста (від гідроструминних і фарбувальних агрегатів до аксесуарів) має бути мобільним, легким і зручним для використання "з мотузок". Це істотно впливає як на якість виконання робіт, так і на безпеку.

Саме такий підхід до роботи у "Сніжного Барса" - швидко, якісно і дотримуючись усіх вимог Охорони праці.

Типи об'єктів

Шляхопроводи, мости і естакадиЕлектростанції: ГЕС, ТЕС, АЕСТРЦ, громадські об'єктиРезервуари для рідинМостові, козлові краниЕлеватори, промислові цехи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність