Монтаж рекламних конструкцій

Сервісне обслуговування зовнішньої реклами альпіністами. Монтаж фасадних банерів, вивісок, ілюмінаційних рекламних конструкцій.

Монтаж брендмауера

Монтаж і демонтаж рекламних конструкцій, щитів і банерів

Зовнішня реклама - це імідж вашої компанії. І тому так важливий монтаж рекламних конструкцій саме в тому місці, де це найбільш актуально для бізнесу. Але, в більшості випадків, вам не обійтися без монтажних висотних робіт. З метою безпеки, ми настійно рекомендуємо вам звернутися до професіоналів.

Монтажні роботи на будь-якій висоті

Промислові альпіністи компанії "Сніжний Барс" готові допомогти в установці навіть нестандартних видів реклами. Монтаж можливий в найрізноманітніших місцях. Наприклад, на фасадах і дахах будівель, білбордах або над дорогами. Іншими словами, скрізь, де для цього є відповідна площа і опори. Не бійтеся створювати креативну і незвичайну рекламу. Адже її мета - запам'ятатися покупцеві. А досвідчені альпіністи-висотники компанії "Сніжний Барс" візьмуть монтаж рекламних конструкцій на себе.

Встановлену рекламу необхідно постійно підтримувати в хорошому стані. Її потрібно мити, обслуговувати і проводити заміну вийшов з ладу обладнання. Несприятливі погодні умови можуть привести до іржавіння деталей конструкції. Для запобігання травматизму, такі елементи потрібно вчасно замінювати. Згодом, реклама застаріває або втрачає актуальність. І тоді її необхідно прибрати або замінити на нову. Іноді рекламу потрібно перемістити. Для цього необхідно акуратно зняти конструкцію і зібрати в іншому місці. Все це також входить в сферу діяльності промальпа.

Монтаж рекламного каркасу

Спектр верхолазних робіт з фасадними рекламними конструкціями

Компанія "Сніжний Барс" надає послуги промислового альпінізму по сервісу зовнішньої реклами. В тому числі монтаж і демонтаж:

  • банерів;

  • розтяжок над дорогами;

  • рекламних щитів;

  • світлових коробів;

  • нестандартних рекламних конструкцій;

  • фасадних вивісок;

  • брандмауерів (розміром понад 100м2), тощо.

Крім того, ми також виконуємо мийку рекламних конструкцій і банерів. Звичайно, запорошена і брудна реклама ніколи не приверне покупця. Тому так важливо подбати про естетичність вашої вивіски.

Альпіністи компанії "Сніжний Барс" мають великий досвід в самих різних сферах висотних робіт. Завдяки цьому, монтаж і демонтаж реклами здійснюється швидко, якісно і надійно. До того ж, в залежності від обставин, установка рекламних конструкцій можлива і в нічний час.

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність