Очищення і фарбування дахів

Гідроструминне очищення і безповітряне фарбування дахів приватних будинків і комерційних приміщень

Очищення даху від старої фарби та бруду в місті Вінниця

Безповітряне фарбування шиферного і оцинкованої даху

Ще до недавнього часу думка про фарбування покрівлі більшості вінничан, які живуть у власних будинках, навіть не приходила в голову. Для чого фарбувати дах, методом безповітряного нанесення, давно відомо фахівцям, а тепер і самим власникам приватних будинків і комерційних приміщень.

За допомогою фарбування можна:

 • зробити свій будинок перед продажом, більш привабливим для покупця;
 • надати охайного вигляду власному приватному будинку, або додати родзинки оригінальному дизайну;
 • захистити покрівлю від несприятливого впливу навколишнього середовища і збільшити термін її експлуатації приблизно в два рази.

Якщо перед вами стоїть одне або декілька цих завдань, звертайтеся. Ми, «Сніжний Барс», допоможемо їх вирішити.

Процес фарбування даху з шиферу або оцинкованої жесті

 1. Насамперед необхідно очистити поверхню від пилу і сміття.
  Ми робимо це гідроструменевим методом. З шланга під тиском в 150 атмосфер подається вода. Заходячи в мікротріщини і дрібні пори, вона вимиває всі забруднення і мікроорганізми. Домогтися такого ж ефекту, якщо використовувати тільки щітки або інші подібні засоби, неможливо. Що-небудь та залишиться.

 2. Далі слід обробити покрівлю спеціальними розчинами.

  • Якщо поверхня - оцинкована жерсть, вона знежирюється. Для такої обробки ми застосовуємо спеціальні хімічні речовини-розчинники. Завдяки відсутності жиру фарба отримує краще зчеплення з дахом. Це, в свою чергу, робить термін служби захисного шару набагато більше.
  • Якщо ж покрівля - з шиферу, необхідно здійснити його знезараження. Ми проводимо обробку такої конструкції протигрибковими засобами. Вони, по-перше, видаляють існуючі мікроорганізми, по-друге, попереджають появу грибка під нанесеним шаром фарби.
 3. Наступний крок - грунтування.

Воно дозволяє гарантувати, що фарба отримає хороше зчеплення з поверхнею і створює антикорозійний шар. Те, яку вибрати ґрунтовку для покрівлі, залежить від конкретного покрівельного матеріалу, і попереднього покриття (якщо воно було пофарбовано раніше). Підбираючи матеріал, ми враховуємо його властивості та рекомендації виробника, тип оброблюваної поверхні і умови експлуатації.

 1. Після підготовки даху - безповітряне фарбування.
  Щоб поверхня була покрита захисним шаром рівномірно, щоб вам не доводилося довго чекати закінчення роботи майстра, а вартість послуги залишалася доступною, ми використовуємо американське обладнання «GRACO».

З його допомогою фарба наноситься на покрівлю безповітряним методом. Вона подається під тиском, а значить, максимально проникає в пори і мікротріщини в покрівельноу матеріалі. При цьому бульбашок повітря не утворюється, захисний шар виходить якісним, надійним, з гарантовано довгим терміном служби.

Гідроструменеве очищення даху для подальшого фарбування в місті Вінниця

Хто повинен виконувати фарбування покрівлі?

Самостійно виконати фарбування даху, звичайно, можна. Але однозначно не настільки ефективно, як це роблять майстри «Сніжного барса». Адже за їхніми плечима - відповідна кваліфікація і величезний досвід.

Фарбування покрівлі має безліч особливостей, які, якщо їх не врахувати, здатні негативно вплинути на якість і терміни виконання роботи. Гарантувати надійний захист покрівельної конструкції вашого будинку може тільки маляр з солідним стажем. Саме такі працюють в штаті «Сніжного Барса».

Беручи об'єкт в роботу, наш фахівець попередньо оцінює умови, в яких йому належить виконувати завдання, вже на етапі оцінки вартості робіт виключає все, що могло б знизити якість обробки поверхні. Свої рекомендації майстер висловлює вам. Залежно від них формується пакет послуг.

Щоб докладніше дізнатися про фарбування шиферного даху або покрівлі з оцинкованої бляхи, телефонуйте нам, в «Сніжний Барс», по телефону: (097) 970-53-76.

Відповімо на всі питання і підберемо оптимальний у вашій ситуації варіант виконання робіт

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність