Шляхопроводи, мости, естакади

Фарбування та відновлення антикорозійного захисту мостів, естакад і шляхопроводів – одна з спеціалізацій роботи промислових альпіністів компанії «Сніжний Барс»

Фото ремонту моста в Вінниці промисловими альпіністами компанії "Сніжний Барс"

Фарбування шляхопроводів, мостів, естакад на території України

Ремонт антикорозійного покриття металоконструкцій і фарбування залізобетонних елементів мостів і естакад дозволить своєчасно зупинити процес корозії, захищаючи конструкцію від руйнування.

Альпіністи «Сніжного Барса» мають досвід очисних і малярських робіт в "специфічних" умовах: ми знаємо, як безпечно і ефективно організувати фарбувальні роботи над безперервними транспортними потоками, або над руслом річки. Тому, краще довірити фарбування мостів і естакад досвідченим альпіністам команди "Сніжний Барс".

Для чого потрібне фарбування мостів і естакад?

Об'ємні елементи дорожньої інфраструктури, такі як мости і естакади, вимагають обслуговування як технічного, так і косметичного. Зокрема, потрібне регулярне фарбування мостів і естакад для збереження їх функціональності.

Гідроструменева очистка залізобетонних конструкцій

Мости, шляхопроводи та естакади відносяться до складних інженерних споруд. Ці конструкції призначені, як правило, для руху різного транспорту (автомобілі, поїзди). У зв'язку з цим, на конструкцію мостів і естакад чиниться колосальне навантаження. Під впливом різних факторів, в тому числі і опадів, металоконструкції і залізобетонні опори мостів і естакад зношуються. Що може спричинити за собою руйнування моста або естакади.

Компанія «Сніжний Барс» пропонує послуги з фарбування на висоті і у важкодоступних місцях.

Типи об'єктів

Шляхопроводи, мости і естакадиЕлектростанції: ГЕС, ТЕС, АЕСТРЦ, громадські об'єктиРезервуари для рідинМостові, козлові краниЕлеватори, промислові цехи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність