Утеплення фасадів

Висотні роботи з теплоізоляції будівель. Утеплення фасадів будинків, квартир і комерційних приміщень.

Утеплення квартир у Вінниці

Зовнішнє утеплення квартир альпіністами

«Сніжний Барс» - це команда фахівців в галузі промислового альпінізму, які можуть забезпечити тепло і затишок у Вашому домі. Для цієї мети ми використовуємо найсучаснішу технологію утеплення стін будинків.

Теплоізоляція фасадів. чому це потрібно?

Найшвидший і доступний спосіб зберегти тепло і сприятливий клімат в будинку в будь-який час року - утеплення стін (фасадів). Це особливо актуально для жителів старих і панельних будинків.

Утеплювачем є пінопласт - легкий і доступний теплоізоляційний матеріал. Він складається з повітря на 98%, екологічно чистий, безпечний і має необмежений термін експлуатації. Утепливши плитами пінопласту зовнішні стіни, можна захиститися від спеки та холоду, запобігти появі вогкості, цвілі і грибка в будинку, значно знизити витрати на опалення і кондиціонування житла, поліпшити звукоізоляцію приміщень і продовжити термін служби фасаду. Але головне - утеплення стін дозволяє скоротити тепловтрати в житло на 60%. Ця процедура дає масу побутових переваг, які можна навести як приклади.

Утеплення квартир в місті Вінниця

Переваги зовнішнього утеплення квартир і будинків

Відсутність вогкості

Поширена проблема - вологість кутових стін в квартирах. Якщо її не вирішувати, виникає ймовірність виникнення небезпечних для здоров'я людей грибків і цвілі. Головна причина цього - промерзання тонких стін і конденсат, а отже, недостатня теплоізоляція. У будинку з утепленими стінами немає місця вогкості, цвілі і грибка!

термоізоляція житла

Щоб мешканці будинку не замерзали від холоду і не знемагали від спеки, утеплення стін роблять зовні приміщення. Лише в цьому випадку точка промерзання зсувається на зовнішню сторону стін, а утеплювач не дозволяє їм віддавати тепло зсередини приміщення і проникати холоду або спеці всередину.

економія енергоресурсів

Зовнішнє утеплення стін, дозволяє зменшити цифри в платіжках не лише за опалення. Влітку, у спеку, зовнішня теплоізоляція дозволяє приміщенню менше нагріватися, а значить Ви використовуєте менше електрики на кондиціонування. Утеплення дає можливість економити енергоресурс систем автономного опалення на 50% і збільшує ресурс котла в 2 рази

Методи і технології утеплення фасадів верхолазами

«Сніжний Барс» утеплює фасади, застосовуючи в роботі великий альпіністський досвід і найбільш технологічну, перевірену часом схему - приклеювання плит пінопласту «методом перев'язки швів» (в шаховому порядку). Тільки такий метод забезпечує високу міцність конструкції утеплення, і максимально запобігає утворенню суцільних вертикальних щілин і тріщин.

Для утеплення зовнішніх стін наші фахівці застосовують самі високоякісні матеріали, в т.ч. виробництва компанії «Ceresit» (Німеччина).

Фасадна схема утеплення

Фасадна схема утеплення

  1. Клейовий розчин
  2. Пінополістерол
  3. Тарілчастий дюбель
  4. Клейовий розчин Ceresit ct 85
  5. Армуюча сітка
  6. Клейовий розчин Ceresit ct 85
  7. 1й шар фарбування
  8. 2й шар фарбування

На всі виконані роботи по утепленню «Сніжний Барс» надає трирічну гарантію. Ми підтримуємо постійний зв'язок з клієнтами. Адже немає кращої нагороди для Майстра, ніж впевненість в тому, що кожна людина залишається задоволений його роботою!

Послуги

Фарбування металоконструкційФарбування бетонних конструкційКлінінгові роботиОчищення і фарбування дахівНанесення спеціальних покриттівМонтаж рекламних конструкційУтеплення фасадівФарбування фасадівВнутрішні малярні роботи

Контакти

+38 (096) 555-30-92
+38 (097) 970-53-76

Робочий час

Пн-Сб
09:00
-
18:00
Нд
Вихідний

Звертайтеся до нас!

Для уточнення Вартості робіт за Вашим технічним завданням, та з питань співпраці, заповніть цю форму, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами.
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
ГоловнаПослугиТипи об'єктівБлогПро насКонтакти
© 2009-2023 Сніжний Барс
Конфіденційність